• Produs nou

Patchcord fibră 2xLC-LC 3m singlemode duplex ULTIMODE PC-555D (9/125, G.652D)

L34553
Rating 

Lungimea de 3m pentru conectarea echipamentelor optice 

34,00 lei
cu TVA
Cantitate

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Descriere
Caracteristici distinctive:
  • conectori: 2x LC - 2x LC
  • două fibre singlemode (G.652.D)
  • lungime: 3 m
  • atenuare mică
Conectorii LC sunt uşor de instalat şi oferă posibilitatea utilizării de porturi optice de mare densitate.
Fibra optică singlemode LWP (Low Water Peak) utilizată în aceste patchcord-uri respectă standardul ITU-T G.652.D putând fi integrată fără probleme de compatibilitate în reţelele existente de fibră optică. Atenuarea medie este de aproximativ 0.4 dB/km la 1310 nm şi de 0.25 dB/km pentru 1550 nm. Fibra optică este întărită cu fibre de kevlar şi acoperită cu PVC.
Fibrele optice singlemode conforme cu standardul ITU-T G.652D sunt printre cele mai bune de pe piaţă. Înainte de introducerea recomandărilor G.652D fibrele puteau fi folosite doar într-o singură lungime de undă. Acum, fibrele cu tehnlolgie LWP (Low Water Peak) pot fi folosite în oricare bandă de la 1280 nm - 1650 nm.
Specificaţii tehnice:
Nume: Patchcord LC-LC singlemode duplex ULTIMODE PC-555D
Cod: L34553
Lungime: 3 m
Fibre: 2x single-mode, 9/125
Cuple: LC (A1) LC (A2) LC (B1) LC (B2)
Atenuare [dB]: < 0.25 < 0.25 < 0.25 < 0.25
Pierdere prin reflexie [dB]: > 50 > 50 > 50 > 50
Detalii ale produsului
L34553

Fisa tehnica

Tip terminatie capat 1
LC
Tip terminatie capat 2
LC
Lungime
3m
Tip cablu
Patchcord
Single / Duplex
Duplex
Recenzii

Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.

Scrie-ti recenzia

Patchcord fibră 2xLC-LC 3m singlemode duplex ULTIMODE PC-555D (9/125, G.652D)

Patchcord fibră 2xLC-LC 3m singlemode duplex ULTIMODE PC-555D (9/125, G.652D)

Lungimea de 3m pentru conectarea echipamentelor optice 

Scrie-ti recenzia
16 alte produse in aceeasi categorie:

Urmariti-ne pe Facebook