• Produs nou

Patchcord duplex 2xLC-2xLC 1.5m singlemode PC-555D2 (G.657A2)

L34551
Rating 

Lungimea de 1.5m pentru conectarea echipamentelor optice 

33,00 lei
cu TVA
Cantitate

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Descriere
Caracteristici distinctive:
  • conectori: 2x LC - 2x LC
  • două fibre singlemode (G.657A2)
  • lungime: 1.5 m
  • atenuare mică
LC connectors feature easy installation and provide possibility of using high-density optical ports.
Patchcordurile optice ULTIMODE sunt se disting prin atenuările mici şi prin ferulele de cea mai bună calitate. Pentru fiecare patchcord sunt verificate valorile de atenuare, return loss şi suprafeţele ferulelor pentru a garanta conexiuni cu parametri cât mai buni.
Fibra G.657.A2 poate fi montată în casete înguste datorită atenuărilor mici chiar și în cazul curbării puternice a fibrei, alți parametri sunt chiar mai buni decât în cazul fibrei G.652D. Mulțumită acestor caracteristici (unghi de îndoire mai mic), pigtailurile și patchcordurile cu fibră G.657.A2 sunt mult mai fiabile în sisteme înghesuite.
Specifications:
Nume Patchcord duplex singlemode PC-555D2 (1.5m, 2xLC-2xLC, G.657A2)
Cod L34551
Lungime 1.5 m
Tip fibră 2x singlemode, 9/125
Conectori LC (A1) LC (A2) LC (B1) LC (B2)
Atenuare inserție [dB] < 0.25 < 0.25 < 0.25 < 0.25
Atenuare retur [dB] > 50 > 50 > 50 > 50
Detalii ale produsului
L34551

Fisa tehnica

Tip terminatie capat 1
LC
Tip terminatie capat 2
LC
Lungime
1.5m
Tip cablu
Patchcord
Single / Duplex
Duplex
Recenzii

Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.

Scrie-ti recenzia

Patchcord duplex 2xLC-2xLC 1.5m singlemode PC-555D2 (G.657A2)

Patchcord duplex 2xLC-2xLC 1.5m singlemode PC-555D2 (G.657A2)

Lungimea de 1.5m pentru conectarea echipamentelor optice 

Scrie-ti recenzia
16 alte produse in aceeasi categorie:

Urmariti-ne pe Facebook