• Produs nou

Modul SFP WDM 1000Base-BX SM TX1310 RX1550 20KM SC

CBT4150
Rating 

Modul SFP, conector SC

88,00 lei
cu TVA
Cantitate

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Descriere

Modul SFP 1,25G FS-B3524-FS20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX/RX în banda 1310/1550nm wcu distanță maximă de transmisie de 20km, conector SC simplex și modul DDM (Digital Diagnostics Monitoring).

Conector SC
Distanță 20 km
Tip fibră Singlemode
Viteză transmisie 1 Gbps
WDM da
Detalii ale produsului
CBT4150
Recenzii

Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.

Scrie-ti recenzia

Modul SFP WDM 1000Base-BX SM TX1310 RX1550 20KM SC

Modul SFP WDM 1000Base-BX SM TX1310 RX1550 20KM SC

Modul SFP, conector SC

Scrie-ti recenzia
7 alte produse in aceeasi categorie:

Server HPE ProLiant DL380 Gen10 Intel® Xeon®

Recenzie(i): 0

Adaptabil pentru diverse sarcini de lucru si medii, securizate, 2P 2U HPE ProLiant DL380 Gen10 ofera performante de clasa mondiala, cu un echilibru corect de extensibilitate si scalabilitate. Conceput pentru versatilitate suprema si rezilienta, in timp ce este sustinut de o garantie globala, il face ideal pentru medii multiple, de la Containers to Cloud...

Pret 17.863,00 lei
Mai multe
In stoc

Urmariti-ne pe Facebook